Vyvíja DICE Battlefield: Bad Company 3?
Fáma

Vyvíja DICE Battlefield: Bad Company 3?

 

Vyzerá to, že sa dočkáme návratu legendy.

Veľká časť fanúšikov Battlefieldu nedá dopustiť na dvojicu Bad Company hier a preto volá po jej návrate. Predsa len, už je to 9 rokov, čo sme sa dočkali druhého dielu tejto podsérie, ktorá priniesla nie len skvelý mutliplayer, ale na pomery Battlefield série aj solídnu kampaň. A vyzerá to tak, že pokračovanie je čoraz bližšie.

Už je to niekoľko týždňov, čo sa objavili informácie, ktoré sprostredkovali prominentní Battlefield Youtuberi, ktorí tvrdili, že Battlefield V bol pre DICE iba hrou, ktorá im mala poskytnúť čas. Hra, ktorá bola postavená na základe, ktorý priniesol Battlefield 1, no z obdobia 2. svetovej vojny. A fakt, že hra bola vydaná nie v príliš dobrom stave bol spôsobený tým, že bola vo vývoji iba 18 mesiacov.

Ten čas údajne DICE potrebuje na to, aby hráčom nachystali Bad Company 3. Nebudeme tu rozoberať celú históriu, v prípade potreby si môžete pozrieť video od Youtubera LevelCap

Každopádne. Potvrdenie tejto teórie by znamenalo, že DICE skutočne vyvíja Bad Company 3 a plánuje ho vydať s novými konzolami, alebo v období vydania nových konzol. Prečo to spomíname?

Pretože včera sa objavil tento obrázkom s jednoduchým popisom: „Dúfam, že nikto kvôli tomu nestratí prácu. Áno, Bad Company 3 je vo vývoji.“

Tak čo? Pôsobí na vás obrázok hodnoverne?

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk