Na Xboxe už zaplatíte aj za pomoci Paysafecard kariet

Na Xboxe už zaplatíte aj za pomoci Paysafecard kariet

 

Nové možnosti.

Debetná karta, kreditná karta, PayPal alebo Xbox Store kredit. Takéto možnosti mali doteraz hráči na Xboxe pri platbe za hry, DLC alebo mikrotransakcie. Možností je to síce dostatok, no v takomto prípade platí, že čím viac možností, tak tým lepšie.

Microsoft však oznámil, že odteraz môžu hráči na Xbox Store platiť aj metódou Paysafecard. Touto metódou sa bude dať platiť za všetok obsah na Xbox Store a to vrátane Xbox Game Pass predplatného. Táto možnosť umožní hráčom kúpiť si Paysafecard kartu v jednom z tisícov obchodov a následne pri vyúčtovaní zvoliť možnosť platby spôsobom Paysafecard.

„Po integrácii Paysafecard do Microsoft Store a Xbox.com na konci minulého roka bolo zrejmé, že tento spôsob platby chceme priniesť aj do hernej konzoly. Ponúkaním paysafecard ako možnej platobnej metódy sme schopní dodať hráčom preferujúcim keš prístup k digitálnemu obsahu na Xbox konzolách cez spoľahlivý, jednoduchý a bezpečný spôsob platenia.“

Takže ak sa bojíte, že vám niekto odcudzí údaje o platobných kartách z vášho Xbox účtu, alebo ste vo veku v ktorom sa debetné karty veľmi nevydávajú, tak vám svitá na lepšie časy.

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk