Fallout 76 zažil v roku 2020 „dramatický nárast počtu hráčov“

Fallout 76 zažil v roku 2020 „dramatický nárast počtu hráčov“

 

Ďalší príbeh o „zlom začiatku a dobrom konci?“

Fallout 76 sa stal memečkom hneď po svojom vydaní v roku 2018. A nie veľmi príjemným memečkom. Technický stav, bugy, problémy so štruktúrou hry. Proste niečo ako momentálne Cyberpunk 2077. Reputácia Bethesdy kvôli hre výrazne utrpela a zdalo sa, že hru už nezachráni nič.

Lenže Bethesda sa na hru nevykašľala a asi aj dobre urobila. Vďaka tomu sa hráči dočkali už oveľa pozitívnejšie prijatej expanzie Wastelanders a do dnešného dňa vývojári pridávajú nový a zaujímavý obsah.

A hráči sa vrátili. Zdá sa, že všetko zlé je odpustené a hra môže konečne rozkvitnúť do podoby, ktorá tu mala byť už pri jej vydaní. V blogovom príspevku vývojári prezradili, že hra sa v roku 2020 dočkala „dramatického nárastu počtu hráčov“ a to aj z hľadiska nových a aj tých, ktorí sa k hre vrátili. Nepochybne k tomu prispelo aj vydanie hry na Steame a aj pridanie hry do služby Xbox Game Pass, no každopádne je to pre štúdio skvelá správa.

Vďaka tomu sa môžeme v roku 2021 tešiť na „ešte väčší a ešte lepší“ Fallout 76. Prídu totiž nové expanzie, vylepšenia a ďalší rôznorodý obsah, no zatiaľ bez konkrétnych informácií o aký obsah pôjde.

Nakoniec tu máme aj štatistiky za rok 2020. Hráči zomreli 702 miliónov krát. Vypustili 5 miliónov nukleárnych hlavíc, splnili 4,2 milióna Daily Ops misií, zabili 54,3 milióna Scorchbeast monštier a takmer 5 miliárd Scorched nepriateľov a vypili 1,6 miliardy dúškov Purified Water.

Zdroj: Bethesda

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk