Chlapík z legendárneho memečka pracuje na Space Jam hre pre Xbox

Chlapík z legendárneho memečka pracuje na Space Jam hre pre Xbox

 

Zaujímavé partnerstvo.

Microsoft a chystaný film Space Jam: A New Legacy oznámili vývoj hry, ktorá bude sprevádzať vydanie filmu. Nepôjde o žiaden AAA trhák a pôjde skôr malú arkádovú hru, ktorá však bude špecifická tým, že vzíde z nápadov fanúšikov.

Od 14. do 30. decembra tak môžu fanúšikovia Bugsa Bunnyho posielať vývojárom hry nápady na minihry, ktoré sa následne môžu objaviť vo finálnom produkte. Navyše, hráči, ktorých nápady budú použité v hre budú menované aj v záverečných titulkoch hry a dostanú aj exkluzívny bundle podpísaný LeBronom Jamesom, Space Jam: A New Legacy merch, Nike VIP balíček, personalizovanú Xbox Series S konzolu a exkluzívne premietanie filmu online.

Hra bude navyše pri vydaní okamžite súčasťou Xbox Game Pass Ultimate predplatného a pôjde o perk služby a teda hra nebude dostupná v bežnom predaji. Zaujímavé je taktiež, že štúdio, ktoré pretaví nápady komunity do hry má názov Digital Eclipse, ktoré prinieslo svetu excelentné kolekcie Mega Man Legacy Collection a SNK 40th Anniversary Collection.

Súčasťou tohto štúdia je aj Drew Scanlon, ktorého pravdepodobne nepoznáte, no ak poviem meno Blinking White Guy a pridám k nemu memečko, tak pravdepodobne budete vedieť, o koho ide.

Zdroj: Xbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk