Ospravedlnenie a možnosť vrátenia peňazí! CD Projekt si sype popol na hlavu za konzolové verzie Cyberpunku 2077

Ospravedlnenie a možnosť vrátenia peňazí! CD Projekt si sype popol na hlavu za konzolové verzie Cyberpunku 2077

 

Nič iné im asi nezostáva.

No, je to proste zlé. Načo budeme chodiť okolo horúcej kaše? Konzolové verzie Cyberpunku 2077 (s výnimkou verzií pre Xbox Series X/S a Playstation 5) sú jednou veľkou katastrofou. Dokazujú to reakcie hráčov, analýzy profesionálov a aj naše dojmy.

Pre štúdio CD Projekt tak asi nemalo zmysel strkať hlavu do piesku a tváriť sa, že sa nič nedeje. Na jednej strane je to síce trochu pokrytecké, lebo veľmi dobre vedeli v akom stave sú konzolové verzie a napriek tomu ich vydali. Na druhej strane sa však zachovali asi najlepšie ako mohli.

V statuse na sociálnych sieťach sa totiž ospravedlnili za to v akom stave vydali hru v základných verziách pre Playstation 4 a Xbox One.

Zároveň prisľúbili, že sa týmto verziám budú venovať. Ďalší opravný patch príde v priebehu nasledujúcich siedmych dní a po sviatkoch plánuje štúdio vydať jeden veľký opravný patch v januári 2021 a následne aj druhý veľký opravný patch vo februári 2021. Obsah týchto patchov bude známy tesne pred ich vydaním. No vo všeobecnosti by tieto patche mali riešiť problémy so základným fungovaním hry na konzolách. Samozrejme, tieto patche nespravia zo 7-ročného hardvéru zážitok podobný hraniu na výkonnom PC, no výkon by mal byť aspoň v prijateľnej oblasti.

Posledný odsek sa týka vrátanie peňazí. Prakticky, štúdio CD Projekt RED vyhlásilo, že razí filozofiu, aby boli hráči spokojní s ich produktami, no ak nechcete čakať na opravné patche, tak môžete požiadať o vrátenie peňazí a svoju investíciu do hry by ste mali dostať späť. Ak ste kúpili digitálnu verziu hry, tak by ste mali o vrátanie peňazí požiadať cez PSN/Xbox Live. Ak ste však siahli po krabicovej verzii hry, tak by ste mali požiadať o vrátenie peňazí v obchode v ktorom ste hru kúpili a daný obchod by vám mal vrátanie hry umožniť. Ak budete mať s vrátením peňazí problémy, mali by ste do 21. decembra kontaktovať CD Projekt RED cez mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Zdroj: CDProjektRED

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk