Cyberpunk 2077 bez Day One patchu nie je veľmi príjemný na pohľad

Cyberpunk 2077 bez Day One patchu nie je veľmi príjemný na pohľad

 

Hromada bugov a problémov.

Keď máte predobjednanú krabicovú verziu Cyberpunk 2077 tak vedzte, že ešte pred samotným hraním vás čaká stiahnutie Day One patchu, ktorého veľkosť je zatiaľ neznáma. Štúdio však na jeho vývoji pracovalo prakticky od ohlásenia Gold statusu hry 5. októbra 2020 a preto čakáme, že bude masívny.

Ak ste však rozmýšľali o tom, že ho zignorujete a hru si zahráte bez jeho inštalácie, tak to vyzerá, že to asi nebude veľmi dobré riešenie situácie.

Totižto, kópie hry už unikli na verejnosť a to vďaka reťazcu Best Buy, ktorý začal rozposielať zberateľské edície hry a to ešte pred oficiálnym dátumom vydania (ten je stanovený na 10. decembra). Vďaka nemu sa tak k hre dostali stovky hráčov, no nakoľko Day 1 Patch ešte nie je dostupný, tak týmto hráčom musí stačiť verzia hry, ktorá je na disku.

Mimochodom...Ak chcete vidieť obsah zberateľskej edície hry, tak vám poslúži toto video.

Ale späť k téme. Vzhľadom na to, že niekoľko zberateľských edícií hry je už v rukách zákazníkov tak niektorí z nich sa rozhodli streamovať svoje prvé minúty v Night City. A ak by sme mali hodnotiť hru na základe týchto záberov, tak by bohužiaľ veľmi dobre neobstála.

Ak si 24 minút z hry chcete pozrieť, tak vám dobre poslúži toto video (za predpokladu, že ho CD Projekt RED nestiahne).

Odhliadnuc od dlhých načítavacích obrazoviek sme počas krátkeho úseku hry boli svedkami masívneho množstva bugov. Jackieho auto v úvodnej sekcii 30 sekúnd jazdí proti stene (a predtým prejde cez zavretú bránu), hra má hromadu pop-in problémov, problémov s animáciami postáv a ďalších veľkých či menších problémov.

Ani sa tak nedivíme, že CD Projekt na oficiálnom Twitter účte vydal vyhlásenie, že všetky zábery z hrania pred vydaním hry bude sťahovať, pretože toto určite nie je lichotivý pohľad na jednu z najočakávanejších hier roka.

Ak teda uvažujete o hraní bez Day One Patchu, tak o tom uvažovať prestaňte, pretože je zrejmé, že hra bez neho bude v dosť biednom stave. Dúfame, že tento patch problémy podobného charakteru opraví.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk