Watch Dogs Legion na Xboxoch trpí obrovským bugom a oprava tak skoro nepríde

Watch Dogs Legion na Xboxoch trpí obrovským bugom a oprava tak skoro nepríde

 

Dookola hrať to isté.

Či už súhlasíte s našim názorom na hru Watch Dogs Legion, alebo sa vám hra zapáčila, tak asi sa zhodneme, že bugy ktoré doslova likvidujú celú hru nie sú veľmi vítané. A práve jeden takýto sa objavil v hre, konkrétne vo verziách pre Xbox konzoly.

Stovky hráčov sa totiž začali na oficiálnych fórach Ubisoftu sťažovať, že hra odmieta ukladať uložené pozície a teda vždy, keď hru vypnú a chcú sa k nej vrátiť neskôr, tak začínajú od začiatku: „Ahojte. Prednedávnom som prešiel z Xbox One verzie (ktorá padala každých 30 sekúnd) na Xbox Series X verziu hry a hra už funguje, no vždy keď ju vypnem, tak hra neuloží postup hrou a tým pádom neustále opakujem tie isté misie.“

Podobný problém hlásia aj hráči na Xbox Series S, Xbox One S a Xbox One X. Tento glitch postihuje aj PC hráčov, no tí tento problém vedia obísť.

Ubisoft už potvrdil, že o tomto probléme vie a že už pracuje na oprave. Tá však bude dostupná až na začiatku decembra, takže ak taktiež trpíte týmto bugom, tak vám odporúčame dať si minimálne na týždeň od hry pauzu.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk