Rok 2021 bude pre Sea of Thieves „tým najväčším v histórii“

Rok 2021 bude pre Sea of Thieves „tým najväčším v histórii“

 

Čo si pre nás Rare chystá?

Pirátska hra Sea of Thieves si drží svoju popularitu a to primárne vďaka tomu, že britské štúdio Rare ostalo hre „verné“ a po počiatočnej oprávnenej kritike ohľadom malého množstva obsahu začalo ako na bežiacom páse produkovať nový herný obsah a zlepšenia.

Výsledkom toho je, že hra v júli dosiahla 15 miliónov hráčov a zažila veľmi úspešné vydanie na platforme Steam, ktoré bolo nasledované ďalšou sériou aktualizácií. A Joe Neate, výkonný producent hry prezradil, že Rare s podporou hry tak skoro neskončí.

„Momentálne pracujeme na pozadí, aby sme vám priniesli veľké zmeny, ktoré nás prenesú do roka 2021 a dali sme do pohybu plány, vďaka ktorým budeme hru naďalej podporovať a taktiež máme nejaké ohlásenia s ktorými sme sa ešte nepodelili. Sea of Thieves tak skoro nespomalí.“

Neate prezradil, že aj kvôli pandémii COVID-19 muselo štúdio popremýšľať ako pristúpiť k budúcnosti aktualizácií hry a preto sa v posledných mesiacoch sústredili hlavne na to, aby vybudovali základ pre takéto vylepšenia. Navyše, podľa jeho slov bude rok 2021 pre hru „tým najväčším v histórii.“

Momentálne v hre prebiehajú dve podujatia – Fate of the Damned, ktorý potrvá do 9. decembra a Vault of the Ancients, ktorý sa začal ešte v septembri.

Podľa dostupných štatistík si hra užíva viac ako 40 tisíc CCU (Concurrent Users) denne naprieč PC a konzolami Xbox.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk