Nového rozšírenia pre Fallout 76 sa dočkáme už na začiatku decembra

Nového rozšírenia pre Fallout 76 sa dočkáme už na začiatku decembra

 

Prichádza Brotherhood of Steel.

Bethesda oznámila, že do sveta Fallout 76 vtrhne frakcia Brotherhood of Steel a to prostredníctvom novej expanzie s názvom Steel Dawn, ktorej sa dočkáme 1. decembra a expanzia bude dostupná pre všetkých majiteľov základnej hry zdarma.

Hlavným antagonistom expanzie bude Paladin Leila Rahmani, ktorá sa bude snažiť začať novú kapitolu tejto legendárnej frakcie vo svete hry. Ako je už tradíciou, vaša postava bude v strede konfliktu a budete tak mať možnosť vybrať si frakcie ku ktorým sa pridáte a proti ktorým budete bojovať. Súčasťou expanzie budú nové NPC postavy, lokality, questy, zbrane a brnenia.  

Po vydaní tejto expanzie sa dočkáme vydania Season 3 a tá sa začne 15. decembra. Vašou úlohou bude „spojiť sa s Time Operative K.D. Inkwell v jej queste za Guild of Antiquities“ a plnením nových questov budete získavať nové odmeny v podobe C.A.M.P Allies, Lunchboxes a ďalších. Nový update prinesie aj nové C.A.M.P. Shelters, ktoré fungujú ako separátne oblasti v ktorých môžete stavať a dekorovať.

Update teda prinesie dosť veľké množstvo obsahu pre hráčov, ktorí ešte túto kooperatívnu hru hrajú.

Zdroj: Bethesda

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk