Halo Infinite možno nakoniec na Xbox One vôbec nedorazí. V hre je vraj možný odklad až na rok 2022
Fáma

Halo Infinite možno nakoniec na Xbox One vôbec nedorazí. V hre je vraj možný odklad až na rok 2022

 

Zatiaľ neoverené informácie.

Nečakaný odklad Halo Infinte pravdepodobne nepotešil žiadneho fanúšika tejto úspešnej Xbox série. Štúdio 343 Industries sa rozhodlo titul odložiť na bližšie nešpecifikovaný dátum v priebehu budúceho roka a ikonu Xboxu doladiť k maximálnej spokojnosti. 

A zdá sa, že spokojní budú nakoniec len majitelia novej generácie Xboxu. Overený moderátor Resetera fóra s prezývkou Sponger, ktorý v minulosti prinášal pravdivé informácie z first-party štúdií Microsoftu, naznačil, že Halo Infinite možno nakoniec úplne minie súčasnú generáciu Xboxu.

Podľa jeho slov má momentálne hra problém bežať na Xbox One S a to aj v rozlíšení 900p, trápia ju rôzne technické nedostatky, vrátane problematického doskakovania objektov. Rozhodnutie odstrihnúť túto verziu ešte nepadlo, ale v hre je vraj aj táto možnosť.

Sponger taktiež naznačil aj možný dlhodobejší odklad hry, keďže Microsoft necháva vývojárom voľnú ruku a ak sa hru rozhodnú odložiť, tak ich v tom budú podporovať. A to aj napriek tomu, že by hra mohla byť hotová až v roku 2022. 

Samozrejme tieto informácie je potrebné brať s rezervou, keďže stále platí, že hra k nám dorazí v priebehu budúceho roka a to na PC, Xbox One a Xbox Series X. Ak by však došlo k odstrihnutiu Xbox One verzie, tak by to bola ďalšia rana do stratégie Microsoftu, ktorá zatiaľ pri svojich frst-party hrách razí cross-gen podporu.

Zdroj: screenrant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk