Odklad zrazu dáva zmysel: Vývoj Bloodlines 2 opustili dve kľúčové postavy

Odklad zrazu dáva zmysel: Vývoj Bloodlines 2 opustili dve kľúčové postavy

 

Nečakané rozhodnutie.

Štúdio Hardsuit Labs včera prekvapilo, keď nečakane oznámilo, že dvaja kľúčoví vývojári na hre Vampire The Masquerade: Bloodlines 2 skončili na svojich pozíciách. Štúdio pritom iba pred niekoľkými dňami potvrdilo, že hry sa dočkáme až v roku 2021 a z tohto pohľadu toto ohlásenie dáva zmysel. Navyše, pred niekoľkými týždňami hra stratila aj legendárneho dizajnéra Chrisa Avellona.

Tentokrát však prišli o hlavného naratívneho dizajnéra Briana Mitsodu a Šéfa vývoja Martina Ka’ai Cluneyho. Ich odchod sprevádzala suchá správa o tom, že štúdio im praje veľa šťastia v budúcnosti. Na pozíciu kreatívneho konzultanta prichádza Alexandre Mandryka, ktorý pomôže celý projekt dokončiť. Mandryka pôsobí v hernom biznise už vyše 20 rokov a pracoval napríklad na hrách ako Assassin’s Creed, Warhammer 40,000 či Far Cry.

Následne sa však ozval sám Mitsoda, ktorý prezradil, že bol znenazdajky prepustený 16. júla 2020 a to po tom, čo pri projekte strávil vyše 5 rokov. Dodal, že stále nevie, prečo sa stal obeťou práve on a že nebol súčasťou konverzácie, ktorá hovorila o odklade hry na rok 2021, pretože podľa jeho vlastných slov „išla produkcia po stránke príbehu podľa pôvodného plánu.“

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk