Takto vznikala exkluzívna Cyberpunk 2077 Xbox One X konzola

Takto vznikala exkluzívna Cyberpunk 2077 Xbox One X konzola

 

Posledná špeciálna edícia konzoly.

Cyberpunk 2077 sa už nezadržateľne blíži a napriek celosvetovej pandémii nám poľské štúdio CD Projekt RED stále tvrdí, že hra bude vydaná v septembri. Práca z domu síce nie je v niektorých aspektoch herného vývoja taká efektívna, no zdá sa, že hra už bola so svojim vývojom tak ďaleko, že COVID-19 nám nezabráni v návšteve Night City.

Prednedávnom nám štúdio a Microsoft odprezentovali exkluzívnu limitovanú edíciu Xbox One X konzoly, ktorá je vyvedená práve do motívov tejto očakávanej hry. Ide zároveň o poslednú limitovanú edíciu tejto konzoly pred ukončením jej produkcie a je tak skvelou rozlúčkou s touto konzolou. 

Konzola bude vydaná už v júni tohto roka (napriek faktu, že hra vychádza až 17. septembra) a štúdio a zástupcovia Microsoftu nám v novom videu porozprávali, prečo sa rozhodli pre takúto farebnú kombináciu konzoly a ovládača a ako táto špeciálna edícia vznikala.V ňom môžeme vidieť, že Microsoft dokonca ku konzole pribalil špeciálny farebný HDMI kábel a že si na detailoch dal poriadne záležať. 

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk