Sea of Thieves sa v novom update dočká obrovských zmien. A mačiek

Sea of Thieves sa v novom update dočká obrovských zmien. A mačiek

 

Už čoskoro aj na Steame.

Sea of Thieves od britského štúdia Rare pokračuje v prijímaní nových updatov a ten najnovší bol ohlásený počas včerajšieho provizórneho Inside Xbox. To však neznamená, že update ako taký bude chudobný.

Jeho názov je Ships of Fortune a jeho vydanie je naplánované na 22. apríla. V tomto update sa budete môcť stáť veľvyslancom jednej zo štyroch existujúcichTrading Companies: Gold Hoarders, Merchant Alliance, Order of Souls alebo Athena’s Fortune. Samozrejme na to, aby ste túto česť mohli prijať budete musieť pre konkrétnu Trading Company zbierať zlaté truhly a postupne sa levelovať. Čím viac ich prinesiete naraz, tým väčší násobiteľ skóre dostanete a tým rýchlejšie sa dostanete k svojmu cieľu. Odmeny budú samozrejme vo forme kozmetických úprav. Rozšírenie pridá aj novú Trading Company s názvom The Reaper’s Bones.

Hráči, ktorým už lezú na nervy papagáji a opice budú môcť získať roztomilé mačičky. K dispozícii budú tri rasy: Wildcat, Ragamuffin a Mau.

Posledná veľká zmena sa týka PvP módu Arena. Ten sa dočkal skrátenia dĺžky zápasov (15 minút) a taktiež aj toho, že k dispozícii bude vždy iba jedna truhlica s pokladom a jedno miesto, kde ho môžete odovzdať.

Update bude samozrejme zdarma pre všetkých vlastníkov hry a rovnako tak aj pre majiteľov hry na Steame kam hra čoskoro zamieri.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk