Platinum Games by sa rado vrátilo k hre Scalebound

Platinum Games by sa rado vrátilo k hre Scalebound

 

Nešťastný príbeh bude mať možno šťastný koniec.

Scalebound je jednou z najčiernejších škvŕn konzoly Xbox One. Zrušenie tejto hry plne vystihovalo to, čo Microsoftu v tejto generácii konzol chýbalo a to aj napriek tomu, že vedenie štúdia PlatinumGames, ktoré hru pre Xbox One vyvíjalo niekoľkokrát verejne skonštatovalo, že chyba bola jednoznačne na ich strane.

Na to však väčšina hráčov nehľadí. Zrušená hra je zrušená hra a vo výsledku bol „za zlého“ Microsoft. Zdá sa však, že projekt nemusí byť tak mŕtvy, ako sme si mysleli. PlatinumGames totiž zverejnilo na svojej stránke teaser s názvom Platinum 4, čo znamená, že momentálne majú vo vývoji 4 hry, ktoré postupne predstavujú.

Vieme, že momentálne pracujú na Bayonetta 3, ktorá je exkluzivitou pre Switch a hre Babylon’s Fall. A včera prezradili, že chystajú aj port The Wonderful 101 na Switch, Playstation 4 a PC. Preto sa Eurogamer spýtal šéfa Atsushi Inabu, či štvrtou hrou nie je práve Scalebound a či hru ešte niekedy uvidíme.

„To je skvelá otázka. Scalebound je však IP, ktorá patrí na 100% Microsoftu. Čokoľvek by sme chceli s hrou robiť, to nemôžeme, pokiaľ to Microsoft neschváli. No je to hra do ktorej sme sa zaľúbili a keď nastane príležitosť, tak je to niečo k čomu by sme sa chceli vrátiť.“

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk