Máme tu nové detaily o novom Rainbow Six

Máme tu nové detaily o novom Rainbow Six

 

Nezvyčajný zdroj, ktorý však vyzerá veľmi dôveryhodne.

Na E3 2019 ohlásil Ubisoft nový Rainbow Six. Tento však nemá nahradiť populárny Siege a skôr ide o kooperatívnu verziu Siege a jej názov je Rainbow Six Quarantine. Hra má poskytnúť taktický zážitok v PvE formáte a s dôrazom na kooperatívny aspekt. O hre však prakticky nič nevieme a trailer nám toho veľa neprezradil.

Na internet sa však dostali dokumenty, ktoré popisujú nie len základné piliere hrateľnosti, ale teasuje aj návrat starých známych postáv zo Siege. Vyzerá to teda tak, že hra bude do veľkej miery zdieľať rovnaké assety ako Siege, čo by malo ušetriť vývojárom hromadu času.

Herných postáv má byť pri vydaní 21, pričom sú rozdelení na triedy Assault, Recon a Support. Taktiež nám prezradzuje niečo o nepriateľskej frakcii, kde sa budú vyskytovať nepriatelia ako Grunt, Breacher, Rooter, Smasher a Apex. Medzi potencionálnymi lokalitami hry sa nachádza napríklad New York a San Francisco. Ako typy misií sa spomínajú Sabotage, Escort, Disruption a Hunt. Systém postupu hrou má byť viazaný na konkrétnych operátorov a „leták“ teasuje aj úplne nový systém kozmetických úprav.

Hra je vo vývoji v štúdiu Ubisoft Montreal a očakávame ju v priebehu tohto roka na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: WindowsCentral/Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk