Sea of Thieves je najúspešnejšou novou Xbox značkou tejto generácie

Sea of Thieves je najúspešnejšou novou Xbox značkou tejto generácie

 

Vyskúšali ju milióny hráčov.

Napriek veľkej kritike okolo nedostatku obsahu a činností pirátskej dobrodružnej hry Sea of Thieves pri nej britské štúdio Rare zostalo a pravidelne ju zásobovalo novým obsahom. A tí sa im odmenili tým, že zo Sea of Thieves spravili najúspešnejšiu novú IP tejto generácie Xbox konzoly.

Výkonný producent hry Joe Neate oznámil, že hra dosiahla métu 10 miliónov hráčov a to naprieč Xbox One a PC. Hra sa navyše stále drží medzi tými najhrávanejšími hrami na Xbox Live (minulý týždeň to bolo 24. miesto a predbehla aj také hry ako Battlefield V, Ghost Recon Breakpoint a Monster Hunter: World).

Popri tom ohlásil Neate aj nový update s názvom Legends of the Seas, ktorý bude dostupný pre všetkých hráčov zdarma 15. januára 2020. Ak sa navyše prihlásite do hry medzi 15. januárom a 22. januárom, získate exkluzívny emote a skin ako prejav vďaky za dosiahnutý míľnik.

Hra sa môže pochváliť pravidelným prísunom nových hráčov, za čo nepochybne vďačí aj službe Xbox Game Pass. Po úvodnom týždni od vydania mala 2 milióny hráčov (hra vyšla v marci 2018), v auguste 2018 mala 5 miliónov hráčov, v júni 2019 8 miliónov hráčov a teraz 10.

Zdroj: Xbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk