Bungie hráčom odkazuje, že na Destiny 3 si ešte hodnú chvíľu počkáme

Bungie hráčom odkazuje, že na Destiny 3 si ešte hodnú chvíľu počkáme

Dvojka bude naďalej výrazne podporovaná.

Bungie už teraz rozmýšľa nad tretím dielom Destiny. No to neznamená, že ho uvidíme tak skoro. Čo však toto „rozmýšľanie“ znamená, sme sa nedozvedeli. Komunitný manažér štúdia Deej prezradil, aký je vlastne postoj Bungie k prípadnému pokračovaniu ich populárnej hry.

„Nemám nič, čo by som oznámil ohľadom odvážnych krokov, ktoré chystáme do budúcnosti. Momentálne sme odhodlaní venovať sa Destiny 2 a sezónam, ktoré máme pripravené na nasledujúci rok, kde chystáme zaujímavé príbehy, ktoré hráčov udržia pri hre.“

„Rozumiem otázke, ktorú sa pýtate a je určite zaujímavá, pretože máme mnoho cool vecí rozpracovaných v štúdiu, no bohužiaľ vám musím teraz povedať, že si na ne budete musieť chvíľu počkať,“ povedal v rozhovore pre PCGamesN.

Bungie čelí zaujímavej dileme. Destiny je totiž vlastne ľahká MMO hra a tie väčšinou nedostávajú pokračovania príliš často a preferujú rozširovanie existujúceho obsahu. Problémom však je, že ako už Bungie prezradilo, Destiny 2 z technických dôvodov nemôže rásť donekonečna a to bol jeden z dôvodov, prečo nový sezónny obsah po troch mesiacoch z hry vždy zmizne. Čiže je zrejmé, že jedného dňa tretí diel príde, no zdá sa, že to nebude tak skoro, ako sme si mysleli.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk