Pracujú tvorcovia Darksiders na štvrtom pokračovaní série?

Pracujú tvorcovia Darksiders na štvrtom pokračovaní série?

 

Niečo naznačuje ponuka na stránke štúdia.

Gunfire Games, štúdio, ktoré je zložené primárne z bývalých členov Vigil Games (Darksiders 1 a 2) má za sebou niekoľko veľmi úspešných mesiacov. Najprv vydali ešte koncom minulého roka Darksiders 3, ktorý dopadol veľmi dobre a taktiež uspokojil vydavateľa THQ Nordic svojimi predajmi a v lete tohto roka vydali zaujímavú akčnú hru Remnant: From the Ashes. A ako čerešničku na torte získali finančnú stabilitu, pretože ich odkúpil vydavateľ THQ Nordic.

To znamená, že sa môžu konečne plne venovať vývoju hier a vyzerá to tak, že sa dočkáme hneď niekoľkých. Štúdio totiž na svojich stránkach zverejnilo inzerát kvôli vývoju novej AAA hry a potrebuje na to pomoc dizajnéra súbojových systémov. Taktiež prezradili, že hra bude postavená na Unreal 4 engine, čo nie je žiadnym prekvapením, nakoľko aj Darksiders 3 a aj Remnant využívajú práve tento engine.

Z popisu pracovnej pozície to však vyzerá tak, že štúdio skutočne pracuje na štvrtom pokračovaní série Darksiders, kde sa možno dočkáme štvrtého jazdca Apokalypsy Strifa.

Pokračovaniu série je naklonený aj vydavateľ THQ Nordic, takže to vyzerá, že v budúcnosti sa štvorky nepochybne dočkáme. Zatiaľ si však môžeme užiť spin-off série Darksiders Genesis od štúdia Airship Syndicate.

Zdroj: GunfireGames

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk