Apex Legends sa dočká výrazného zvýšenia level capu a to už budúci týždeň

Apex Legends sa dočká výrazného zvýšenia level capu a to už budúci týždeň

 

Autori prinášajú do hry mnoho zmien.

Dosiahnuť maximálny level 100 nebol v Battle Royale hre Apex Legends až tak veľký problém a následne už išlo všetko úsilie do levelovania Battle Passu. Bola to však škoda, pretože zvyšovanie úrovní vám garantovalo Apex Packy a o tie ste po dosiahnutí maximálneho levelu prišli. To sa však zmení a to už budúci týždeň.

Vývojári ohlásili, že zvyšujú maximálnu úroveň v hre na 500, pričom prepracovania sa dočká aj frekvencia získavania Apex Packov. Odteraz bude každý hráč do levelu 20 získavať jeden balíček za získanie novej úrovne. Od levelu 22 do 300 získate jeden balíček za každé dva získané levely a od 305 do 500 získate jeden balíček každých 5 levelov. Navyše balíčky získajú retroaktívne aj hráči, ktorí na ne majú nárok. Tým pádom sa maximálny počet balíčkov, ktoré môžete získať za levelovanie zvýši zo 45 na 199.

Autori taktiež znížili počet XP, ktoré potrebuje získať na nový level o približne 5%.

A ako bonus pridali do hry tzv. Gun Charms. Sú to malé predmety, ktoré visia zo zbraní a jeden z nich získate za každých 100 levelov, ktoré získate a ďalších 36 kúskov bude pridaných do Apex balíčkov a taktiež si ich budete môcť kúpiť v obchode.

Zdroj: Respawn

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk