Ubisoft odložil 3 svoje očakávané hry vrátane Watch Dogs: Legion

Ubisoft odložil 3 svoje očakávané hry vrátane Watch Dogs: Legion

 

Reakcia na zlé finančné výsledky.

Inak ako katastrofou sa finančné výsledky Ubisoftu za posledný kvartál označiť nedajú. Veď to priznalo aj samotné vedenie vydavateľa. A reakciou na dianie posledných mesiacov sú náhle odklady prakticky všetkého, čo mal Ubisoft vydať v najbližších mesiacoch.

Prakticky to znamená, že Ubisoft ide tento finančný rok „spláchnuť“ do odpadu a sústredí sa na ten budúci (ten začína 1. apríla 2020). Benefitom však bude to, že hry pravdepodobne dostanú potrebný čas na vyladenie – niečo, čo Breakpoint nutne potreboval.

Akých hier sa to dotýka?

  • Watch Dogs Legion, ktorý mal prísť 6. marca bol odložený na druhú polovicu 2020. To znamená, že sa jej nedočkáme skôr ako 1. júla budúceho roka
  • RPG hra Gods and Monsters, ktorá mala prísť 25. februára 2020 bola taktiež odložená na druhú polovicu roka 2020
  • Kooperatívna hra Rainbow Six Quarantine bol odložený na budúci finančný rok, takže nepríde skôr ako 1. apríla 2020.

Ubisoft však taktiež oznámil, že vo vývoji má taktiež ešte dve ďalšie AAA hry, ktoré vydá počas budúceho finančného roka, pričom jednou z nich je nepochybne nový Assassin’s Creed. A čo Skull and Bones? Vývoj tejto hry, ktorá bola ohlásená ešte v roku 2017 údajne napreduje dobre, no jej vydanie nemáme očakávať do konca budúceho finančného roka, čo znamená, že ju neuvidíme skôr ako 31. marca 2021.

Rozhodnutie Ubisoftu spočíva v poskytnutí väčšieho času pre vývojárov jednotlivých hier: „Každá z týchto hier má silnú identitu a veľký potenciál, no chceme, aby naše tímy mali viac času na implementáciu svojich inovácií a herných mechaník aby hráčom dodali optimálny herný zážitok,“ povedal šéf vydavateľa Yves Guillemot.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk