Dying Light 2 vám vydrží 100 hodín, ale môžete ho prejsť aj za 15

Dying Light 2 vám vydrží 100 hodín, ale môžete ho prejsť aj za 15

 

Okrem podpory po vydaní aj dlhá hra.

Prvý Dying Light bol nečakaným kritickým aj komerčným hitom a štúdio Techland má teraz jasnú úlohu. Zopakovať, alebo dokonca predčiť tento úspech pokračovaním tejto hry. A zatiaľ čo o plánoch po vydaní hry sme vás informovali včera, herný dizajnér Tymon Smektala sa rozpovedal o tom, koľko obsahu môžeme očakávať v základnej hre.

Podľa jeho slov „môže byť Dying Light 2 dokončený počas 15-20 hodín hrania,“ no zároveň dodal, že v otvorenom svete je veľmi komplikované merať čas, za aký sa vám podarí hru zdolať.

Smektala prezradil, že vytvorili dynamický svet, kde sa neustále niečo deje, takže zatiaľ čo hlavný príbeh vám môže zabrať spomínaných 15-20 hodín, tak celkový obsah v hre sa môže vyšplhať aj cez hranicu 100 hodín. To v prípade, že chcete vidieť všetko čo vám hra ponúka a nie je vašou úlohou hru čo najskôr prejsť.

Navyše, podľa jeho slov je príbeh tak členitý a s veľkým množstvom rozhodnutí, že jeho veľkú časť počas prvého prejdenia neuvidíte: „Nie je to iba o príbehu, ktorý ovplyvňujete, ale aj o tom, ako vaše rozhodnutia ovplyvňujú svet okolo vás.“ Iba 20% hry je údajne takých, ktoré zažijú všetci hráči. Zvyšný obsah je závislý od vašich činov v hre.

Dying Light vychádza v roku 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk