„Bez mikrotransakcií a lootboxov...“ Internet sa smeje z Electronic Arts

„Bez mikrotransakcií a lootboxov...“ Internet sa smeje z Electronic Arts

 

Smutná reputácia vydavateľa v praxi.

Počas víkendu ohlásilo štúdio Respawn a vydavateľ Electronic Arts novú akčnú adventúru zo sveta Star Wars Jedi: Fallen Order. Lenže reputácia toho, ako EA narába so Star Wars licenciou (výsledkom spolupráce sú zatiaľ dve zrušené Star Wars hry a dve kontroverzné Battlefronty) so všeobecnou reputáciou vydavateľa Electronic Arts dávajú všetkým hráčom právo na skepticizmus. Aj napriek tomu, že štúdio Respawn má zatiaľ veľmi dobrú reputáciu.

Najvtipnejšia situácia však vznikla v momente, keď sa oficiálny Twitter účet EA Star Wars začal chváliť tým, že Jedi: Fallen Order nebude mať mikrotransakcie, lootboxy a dokonca prezradili, že lootboxy nepridajú ani po vydaní hry, ako keby to bolo niečo chvályhodné, že niekto v roku 2019 vydá hru bez mikrotransakcií. Lenže internet je nemilosrdný a EA to pocítilo od komunity vo forme výsmešných odpovedí.

K výsmechu sa pridal dokonca aj vydavateľ Devolver Digital

A kopa fanúšikov


Nedá sa povedať, že by si to EA nezaslúžilo...

Každopádne, tak ako pri každej hre, aj tu veríme, že sa dočkáme skvelého titulu a preto budeme držať štúdio Respawn palce. Star Wars Jedi: Fallen Order príde na PC, Xbox One a Playstation 4 15. novembra.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk