Apex Legends sa dočká viacerých noviniek a Battle Passu zdarma

Apex Legends sa dočká viacerých noviniek a Battle Passu zdarma

 

Obdobie zaľúbenosti sa totiž skončilo.

Prvé týždne od vydania Apex Legends sú už za nami a hra si prechádza podobnou fázou, ako prakticky každá hra podobného žánru. To, čo sme mali k dispozícii sme si užili do sýtosti a chceme viac. Našťastie Respawn vedel o  nenásytnosti hráčov a preto mal už dopredu pripravený plán, ako do hry zabezpečiť konštantný prísun nového obsahu. Ten vyjavil prostredníctvom roadmapy, ktorá sľubuje nové hrateľné postavy, nové zbrane a nový loot. Čo konkrétne však môžeme očakávať?

Drvivá väčšina z informácií, ktoré si rozoberieme sú vytiahnuté zo súborov hry, no nejde o oficiálne informácie, takže ich treba brať trochu s rezervou.

Podľa PlayApexLIntel sa dočkáme Battle Passu. Toto vieme aj oficiálne od Respawnu. Prvý Battle Pass má prísť v marci. Čo je však novinkou je to, že tento Battle Pass bude mať podľa informácií zo súborov dve úrovne. Free, ktorá bude pravdepodobne zdarma a Diamond, ktorá bude platená na štýl Fortnite. Aký však medzi nimi bude rozdiel, to zatiaľ nevieme.

To však nie je všetko. Druhou novinkou má byť tzv. Recruit mód. Ten proti sebe postaví tri tímy o 20 hráčoch, ktoré budú proti sebe bojovať, pokiaľ jeden tím nezostane nažive. Tento mód bude podporovať aj možnosť znovuoživenia zabitých spoluhráčov, teda podobne, ako pôvodná hra.

V súboroch hry sa nachádzajú aj zmienky o prítomnosti Survival módu. Pri tomto názve je však ťažko povedať, čo môžeme očakávať. Navyše sa už nejaký čas špekuluje o tom, že autori do hry pridajú aj Solo a Duo módy k súčasnému základnému módu, ktorý hráčov dáva do skupiniek po troch.

V marci by sme sa taktiež mali dočkať dvojice nových hrateľných postáv. Prvá sa má volať Octane a jeho schopnosťou bude Stim Injector. Druhá sa volá Wattson a táto postava je schopná položiť do prostredia Tesla Traps.

Dočkať by sme sa mali aj dvojice nových zbraní. Prvá sa volá Havoc Rifle a pôjde o energetickú útočnú pušku a druhou je zbraň, ktorú poznajú hráči Titanfall 2. L-Star EMG. Prítomnosť tejto je pravdepodobná, nakoľko ju v oficiálnom intre hry drží jedna z postáv.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk