V Ubisofte sú prekvapení z toho, koľko ľudí hralo za Kassandru v Assassin’s Creed Odyssey

V Ubisofte sú prekvapení z toho, koľko ľudí hralo za Kassandru v Assassin’s Creed Odyssey

 

Ten pomer je totiž výrazne iný, ako bol pri testovaní.

Assassin’s Creed Odyssey ponúkol hráčom možnosť vybrať si z dvojice hlavných protagonistov. Ak ste chceli hrať za mužskú postavu, bol k dispozícii Alexios, ak za ženu, bola k dispozícii Kassandra. Mnoho hráčov taktiež podotklo, že Kassandra, bola marketingovým tímom viac pretláčaná a navyše jej príbeh je v univerze považovaný za „canon.“

Šéf vývoja hry Scott Phillips tvrdí, že počas testovania hry bol pomer mužských a ženských postáv približne 50:50 a vyzeralo to, že vo finálnej hre sa viac hráčov prikloní ku Kassandre. Ostali však prekvapení, pretože pomer postáv po vydaní hry je približne 66:33% v prospech Alexiosa. Zdá sa teda, že hráči majú trochu iné preferencie ako tí, ktorí hru pre Ubisoft testovali.

Každopádne, Phillips potvrdil, že aj v budúcich dieloch ponúknu hráčom na výber obe pohlavia a taktiež aj to, že v roku 2019 si séria Assassin’s Creed vyberá ročné voľno. Úplne nás však neopustí, nakoľko v Season Passe je zahrnutý remaster hry Assassin’s Creed 3, ktorý príde práve na budúci rok.

Zdroj: videogamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk