Devil May Cry 5 je štýlový, má co-op a demo je exkluzívne na Xbox One

Devil May Cry 5 je štýlový, má co-op a demo je exkluzívne na Xbox One

 

Autori nás zahltili informáciami.

Jedna z hier, ktorá na The Game Awards ukázala dostatok nových informácií je chystaný piaty diel série Devil May Cry. Preto si poďme zhrnúť, čo sme sa vlastne dozvedeli.

V prvom rade sme sa dočkali štýlového 4-minútového traileru, ktorý predstavuje asi všetky hlavné postavy hry, čiže Nera, Danteho, V, Lady a Trish a je nabitý akciou a zameraný na to, aby nám predstavil schopnosti jednotlivých hrdinov.

Co-op v hre bude implementovaný podobne ako napríklad v sérii Dark Souls. To znamená, že iný hráč sa k vám bude môcť na chvíľu počas hrania pripojiť. Autori tento systém nazvali Cameo System. Taktiež budete môcť hodnotiť výkon vašich spolubojovníkov, no autori zdôrazňujú, že pôjde o dodatočný mód a hra je primárne pre jedného hráča.

Autori taktiež oznámili prvý chystaný update po vydaní hry, ktorý bude Bloody Palace. Ten vás prevedie vlnami čoraz ťažších protivníkov a príde v Apríli.

Okrem toho vyšlo demo hry. Ale prístup k nemu majú (zatiaľ) iba hráči na konzole Xbox One, nakoľko je exkluzívne pre túto platformu. Či sa dostane aj na ďalšie platformy, je zatiaľ otázne. Demo vám dá možnosť zahrať si za Nera v leveli Red Grave City.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk