Warner Bros. vydal Batman Arkham kolekciu

Warner Bros. vydal Batman Arkham kolekciu

Nečakané vydanie kompletného balíka v plnej sume.

Nakoľko na ďalšie Batman hry, alebo iné superhrdinské hry od štúdia Rocksteady stále čakáme, je potrebné trochu potlačiť predaje starších hier. Najprv sa konzoly dočkali „remaster“ verzií prvých dvoch Batman hier s názvom Batman: Return to Arkham a teraz to vyzerá tak, že sme sa dočkali plného balíčka aj s najnovším dielom Batman: Arkham Knight.

Podľa informácií z Xbox Store majú navyše obe pôvodné hry 4K podporu a obsahuje všetky tri Rocksteady hry (Arkham Origins sa v kolekcii nenachádza) so všetkými DLC a to pod názvom Batman: Arkham Collection.

Bohužiaľ, tento balíček je uvedený v cene plnej AAA hry, čo vzhľadom na zľavy v ktorých sa tieto hry ocitajú znamená, že pri kúpe kompletného balíčka miniete o dosť viac, ako keby ste hry kupovali samostatne.

Dôvod, prečo napríklad do balíčka nebol pribalený aj Arkham Origins, čo by zvýšilo jeho cenu nie je známy, rovnako ako aj to, prečo je táto kolekcia nacenená takto vysoko. Každopádne, existuje. Na Xbox Store. Na PSN sa zatiaľ nenachádza, no nepochybne tam čoskoro pribudne.

Zdroj: comicbook.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk