Dozvedeli sme sa dátum vydania Gears of War 5?

Dozvedeli sme sa dátum vydania Gears of War 5?

Nepriamo, ale zmysel to dáva.

Microsoft na tohtoročnej E3 predstavil nové diely svojich legendárnych sérií. A zatiaľ čo pri Halo Infinite nepoznáme ani len rok vydania, pri piatom diely Gears of War vieme, že príde na budúci rok. A ak ste čakali, že skôr ako na jeseň sa hry nedočkáme, možno budete prekvapení.

Na Amazone sa totižto objavila kniha Gears of War: Retrospective. Jedná sa o knihu, ktorá fanúšikom zhrnie históriu série a zároveň poskytne aj nové informácie a artworky. Ide však o to, že ak táto kniha bude obsahovať aj artworky a informácie z chystaného piateho dielu, je veľmi nepravdepodobné že by kniha vyšla skôr ako hra samotná. Knihy s artworkami a rôznymi informáciami z hier totiž vychádzajú najskôr v deň vydania hry.

Dátum vydania tejto knihy je 23. apríl 2019, čo by teoreticky mohlo naznačovať dátum vydania hry samotnej. Je to síce možno skoro a Gears hry vychádzali počas jesene, no vzhľadom na každoročný boj o voľný slot na vydanie v tomto období je možné, že sa Microsoft rozhodol o vydanie mimo tohto náročného obdobia.

To, či je táto informácia pravdivá sa možno dozvieme čoskoro. Už 10. novembra totiž začína Xbox podujatie X018 v Mexiku, kde sa možno dozvieme práve odpoveď na túto otázku.

Zdroj: comicbook.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk