Ďalší deň, ďalšia Battle Royale hra

Ďalší deň, ďalšia Battle Royale hra

Tentokrát však nevyzerá až tak tuctovo ako drvivá väčšina z nich.

Neviem či si spomínate, ale na E3 2017 Microsoft predstavil Battle Royale hru Darwin Project. Hra vyšla už dávnejšie, no išlo o platený titul v Xbox Preview programe. Autori však oznámili, že počnúc včerajškom sa hra mení na free-to-play titul.

Tí, ktorí si zakúpili hru za plnú sumu budú kompenzovaní Founder Packom s kozmetickými predmetmi.

Samozrejme so zmenou finančného modelu prichádza aj vlastná in-game mena, v tejto hre nazvaná Ramen. Autori tvrdia, že všetky predmety predávané v tomto obchode budú iba kozmetické a žiaden z nich nebude ovplyvňovať hrateľnosť. „So zmenou na free-to-play model chceme zdôrazniť, že zakúpené predmety nebudú dávať žiadnu výhodu a Darwin Project nikdy nebude pay-to-win hrou,“ vyhlásilo štúdio.

„Zmena cenovky je veľkou zmenou, no zostávame verní našej vízii, ktorá sprevádzala projekt počas posledných troch rokov. Dúfame, že zmena na free-to-play model umožní hráčom dostať najviac z Darwin Projectu.“

Od konkurencie sa Darwin Project odlišuje tým, že na jednej mape je iba 10 hráčov a jeden hráč, ktorý sa zhostí úlohy Show Directora. Ten sleduje mapu zhora a môže dodať niektorým hráčom výhody alebo nevýhody, čo pridáva na atraktivite hry.

Hra je zatiaľ dostupná na Steame a Xboxe.

Zdroj: gamespot.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk