Tieto hry si zahráte s Games With Gold v marci

Tieto hry si zahráte s Games With Gold v marci

Marec je už takmer tu a tak Microsoft oznámil, na aké hry v rámci programu Games With Gold sa môžu hráči budúci mesiac tešiť.

Ako zvyčajne, ide o 2 hry pre Xbox One a 2 hry pre Xbox 360, ktoré sú ale spätne kompatibilné a tak si ich vychutnajú aj hráči najnovšej Xbox konzoly. 

Počas celého mesiaca bude pre členov Xbox Live Gold dostupný titul Trials of the Blood Dragon, spin-off Far Cry 3 Blood Dragon, čo je vlastne tiež spin-off hlavnej Far Cry série.

Od 16. marca do 15. apríla bude možné zadarmo kúpiť Superhot. Táto netradičná strieľačka zaujme nielen svojím vizuálnym štýlom ale aj hernými prvkami, medzi ktorými sa najviac vyníma čas. Vždy, keď sa hráč prestane hýbať, sa totiž čas v hre zastaví. To dáva hráčom možnosť pripraviť si perfektné strely, o akých v normálnych FPS môžeme iba snívať.

Od 1. do 15. marca bude v rámci Xbox 360 hier dostupná videohra Brave: The Video Game, ktorá je inšpirovaná animovaným Disney filmom Brave. Film sa dočkal relatívne veľkého úspechu a či sa mu hra dokáže aspoň z časti vyrovnať si budete môcť vyskúšať zadarmo už o pár dní. Od 16. marca do 31. marca ju vystrieda Quantum Conudrum. Ide o logickú hru z 2012, ktorá svojho času dostala nadpriemerné hodnotenia od väčšiny herných webov.

Zdroj: TS

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk