Spustená beta hry Metal Gear Survive (Xbox One, PS4)

Spustená beta hry Metal Gear Survive (Xbox One, PS4)

 

Fanúšikovia titulu Metal Gear Survive z dielne Konami netrpezlivo očakávajú jeho vydanie. Čakanie si môžu spríjemniť voľne dostupnou beta verziou, ktorá začína dnešným dňom.  

Prichádzajúci diel je spin-off epizóda k Metal Gear Solid V. Projekt vyzerá veľmi sľubne a hráči si ho od dnes môžu vyskúšať na vlastnej koži. Konami sa vyjadrilo, že v bete budeme môcť hrať v co-op režime spolu s priateľmi. Budeme v ňom spoločnými silami budovať, obraňovať a bojovať. Testovanie však nie je prístupné pre všetkých. Momentálne prebieha len na konzolách Xbox One a PS4, pričom vývojári ešte dnes upresňovali, ako to je s dostupnosťou pre druhú menovanú konzolu. Xbox One verzia je dostupná po celom svete, avšak hru na PS4 zatiaľ nemajú k dispozícii hráči v Amerike a nie je známe, kedy bude spustená aj tam. Konami tweetla informáciu, že na tom pracujú a vyzývajú hráčov aby boli trpezliví.

Beta potrvá od 18. do 21. januára, takže kto má o hru záujem, prípadne si ju chce len vyskúšať, je najvhodnejší čas. Lákadlom pre hráčov sú aj bonusové odmeny, ktoré počas hrania možu získať. Pôjde o menovku s nápisom Foxhound, doplnok na hlavu Rex a šatku (bandanu). Netušíme, či spomínané veci budete môcť získať v plnej hre aj v tom prípade, ak ste betu neabsolvovali. Otázne je aj to, či ich uvidíme v PC verzii, keďže na tejto platforme testovanie neprebieha

Metal Gear Survive je prvou hrou tejto série, ktorá vyjde po tom, čo sa s Konami rozlúčil "otec" predchádzajúcich častí Hideo Kojima. Trošku sklamaním je aj fakt, že do hry sa dostali nie príliš obľúbené mikrotransakcie. Nutné je taktiež podotknúť , že hra si vyžaduje neustále pripojenie k internetu a to v každom režime. 

Dátum vydania: Titul vychádza 20. februára 2018.

 

 

 

             

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk