Microsoft oznámil štyri nové edície konzoly Xbox One S

Microsoft oznámil štyri nové edície konzoly Xbox One S

 

Microsoft pre nás nachystal hneď štyri nové balenia Xboxu One S obsahujúce konzoly, hry a pár prekvapení navyše.

Spoločnosť to oznámila prostredníctvom serveru Xbox Wire. Všetky balenia majú mať rovnakú cenovku $279 (235€), no oficiálna cena pre náš trh ešte nebola zverejnená. V každej sade sa nachádza samotná konzola s 500GB HDD, bezdrôtový ovládač, minimálne dva týždne členstva Xbox Live Gold a tiež mesiac predplatného služby Xbox Game Pass.

ZOZNAM JEDNOTLIVÝCH BALENÍ:

  1. Sada s názvom "The Ultimate Halo Bundle" bude obsahovať rovno dva herné kódy. Prvý dovolí stiahnuť hru Halo 5: Guardians. Druhý Halo: The Master Chief Collection, ktorý obsahuje remaster piatich hier tejto série. K tomu mesačné predplatné Xbox Game Pass a dva týždne členstva Xbox Live Gold.
  2. Ďalšia možnosť bude balenie "Minecraft Complete Adventure". Ako už z názvu vyplýva, nájdeme tu Minecraft a DLC Explorer's Pack. Súčastou sady bude aj Minecraft: Story Mode od štúdia Telltale. Samozrejme, tri mesiace členstva v Xbox Live Gold a mesačný prístup k Xbox Game pass.
  3. Do tretice tu máme Xbox One S s populárnou hrou Rocket League od štúdia Psyonix. Taktiež sa tu budú nachádzať tri mesiace členstva v Xbox Live Gold a mesačný prístup k Xbox Game pass.
  4. Ako posledný balík prichádza "Starter Pack". Táto sada by mohla osloviť ľudí, čo Xbox ešte nevlastnili. Nájdeme tu tri mesiace členstva v Xbox Live Gold a trojmesačný prístup k Xbox Game pass - ktorý momentálne obsahuje viac ako 100 hier.

 

Zdroj: IGN.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk