18 minútová Assassin's Creed Origins ukážka nám predstavuje vedľajšie misie

18 minútová Assassin's Creed Origins ukážka nám predstavuje vedľajšie misie

 

Najnovšie pokračovanie Assassin's Creed sa k nám pomaly blíži a hra toho sľubuje veľa. Či pôjde o zle optimalizované sklamanie alebo o oživenie série sa ale dozvieme až v októbri.

Dovtedy tu máme rôzne ukážky z hry, aby sme si o nej mohli urobiť predbežný názor. Táto najnovšia nám predstavuje vedľajšiu úlohu nazvanú What's Yours is Mine. Za 18 minút sa nestihne predstaviť celý priebeh misie, no dáva nám čiastočný pohľad na to, čo všetko nás bude môcť v Origins zabaviť.

Vývojári zároveň sľubujú, že vedľajšie misie budú dlhšie než na ukážke a hráča zavedú na rôzne miesta krajiny, na ktoré by sa inak vôbec nemuseli dostať. Pri dlhých a komplexných questoch bude vítanou novinkou možnosť splniť vedľajšie úlohy, aj keď momentálne plníte inú. Čiže ak bude plniť napríklad What's Yours is Mine a počas toho natrafíte na cieľ z inej misie, napríklad postavu, ktorú musíte zneškodniť, môžete to urobiť bez obáv z toho, že by sa vám prerušila práve prebiehajuca misia.

Assassin's Creed Origins vychádza 27. októbra na PC, PS4 a Xbox One. Nasledujúca ukážka bola nahraná na Xbox One X v 4K rozlíšení.

 

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk