Novembrové Games with Gold sú už odhalené

Novembrové Games with Gold sú už odhalené

Novembrová štvorica hier pre predplatiteľov Games with Gold poteší snáď každého hráča.

Podobne ako minulý mesiac dostanú majitelia konzoly Xbox One dve hry pre túto konzolu a dve hry pre Xbox 360 hrateľné aj na novej konzole.

XBOX ONE

Prvou hrou pre Xbox One je multiplayerová kooperatívna hra Super Dungeon Bros, v ktorej budete preskúmavať stále sa meniace úrovne až s tromi ďalšími hráčmi. Je to zároveň aj jednou z mála hier, ktorá podporuje hranie s hráčmi na iných platformách. Druhou je detektívna hra Murdered: Soul Suspect, v ktorej budete ako zavraždený detektív pátrať  po vlastnom vrahovi.

XBOX 360

Na predplatiteľov na konzole Xbox 360 čaká remasterovaná klasická adventúra The Secret of Monkey Island: Special Edition, v ktorej sa budeme stažiť stať sa najobávanejšími pirátmi v celom Karibiku. Potom sa presunieme na trochu iný ostrov vo Far Cry: Blood Dragon, strieľačky v úžasnom retro sci-fi štýle 80-tych rokov. Ako býva zvykom, obe hry sú spätne kompatibilné aj na Xbox One.

Super Dungeon BrosThe Secret of Monkey Island: Special Edition sa dočkáme už 1. novembra a na Murdered: Soul SuspectFar Cry: Blood Dragon si počkáme do 16. novembra.

Zdroj: Youtube, TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk