Halo 5: Guardians rozšírenie Warzone Firefight si môžete zahrať už teraz

Halo 5: Guardians rozšírenie Warzone Firefight si môžete zahrať už teraz

 

Od dnes si môžu fanúšikovia Halo 5 zahrať najnovšie a najväčšie rozšírenie pre hru: Warzone Firefight.

Toto rozšírenie poteší hráčov tromi novými mapami, dvojicou brnení, puškou z halo 2 a rozličnými úpravami výzbroje. Navyše boli do hry pridané aj herné režimy Score Attack pre kampaň a Warzone fight pre režim dvoch hráčov a menšie novinky ako nová mapa pre režim Forge, letecká jednotka a nový boss pre Warzone.

Vývojári mali pri dodatočnom hernom obsahu na mysli aj nových hráčov a tak každý, kto sa do hry prihlási, dostane Gold REQ Pack. Tento balíček obsahuje rôzne trvalé i jednorázové predmety. Ak vás balíčky zaujmu, viac ich je možné získať výhrami v práve pridanom Warzone Firefight.

Táto ponuka balíčkov je ale časovo obmedzená, rovnako ako Spartan Recruit REQ Pack. Ten je možné si zakúpiť a pomôže hlavne pri začiatkom v súbojoch s viacerými hráčmi. Obsahuje výzbroj DMR, zbraň s rozšíreným zásobníkom Magnum, rozličné certifikácie a raketomet, ostreľovaciu pušku a Scorpion.

Viac informácií o rozšírení nájdete na oficiálnom webe hry alebo si môžete pozrieť nasledujúcu videukážku.

A ak si chcete hru iba vyskúšať, do 5. júla je pre členov Xbox Live dostupné zadarmo Halo 5: Guardians. Ak sa vám zapáči, s až 50% zľavou si ju môžete kúpiť z Xbox Store.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk