Chceli by ste si predobjednať Gears of War 4? Oddnes môžete

Chceli by ste si predobjednať Gears of War 4? Oddnes môžete

 

Pozrite si, aké edície sú k dispozícii a čo ponúkne Season Pass.

Od dnešného dňa si u vybraných predajcov a v Xbox Store môžete predobjednať Gears of War 4 a to rovno v dvoch edíciách: Standard a Ultimate. Každý predobjednávateľ navyše získa Vintage Del Gear Pack, ktorý obsahuje alternatívny kostým pre hrdinu, emblém, dvojicu klasických farebných povlakov na zbrane a ešte špeciálnu prémiu Vintage Del Bounty ako bonus.

Gears of War 4: Ultimate edition (dostupná digitálne, ale i v krabicovej verzii) vás vyjde na 99,99€ a umožní vám hrať hru o niekoľko dní skôr pred jej oficiálnym vydaním. Edícia obsahuje:

  • Hru Gears of War 4 (samostatne dostupná ako Standard Edition za 69,99€)
  • Limitované balenie Steelbook
  • Predbežný prístup k plnej verzii hry od 7. októbra, teda 4 dni pred oficiálnym vydaním naplánovaným na 11. októbra
  • Gears of War 4 Season Pass (samostatne dostupný za 49,99€)

Súčasťou Season Pass je balíček Vintage Pack, ktorý obsahuje dva klasické farebné povlaky pre zbrane, alternatívny vzhľad pre hlavného hrdinu, trvalý prístup k 24 mapám na stiahnutie (počas 1 roka pribudnú po 2 nové každý mesiac), založenie súkromnej hry na dedikovaných serveroch, 6 štandardných balíčkov Gear Pack odomykajúcich kostýmy pre postavy, emblémy, vybavenie, bonusy a exkluzívny prístup k playlistu vývojárov, ktorý umožní otestovať nové mapy, režimy a funkcie pred ich uvoľnením pre všetkých.

Gears of War 4 oficiálne vyjde 11. októbra na Xbox One. Pripomíname, že tento týždeň si môžete zahrať Gears of War 4 multiplayer betu zadarmo, ak ste zlatými členmi služby Xbox Live.

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk