Lara Croft oddnes pokračuje vo svojom dobrodružstve

Lara Croft oddnes pokračuje vo svojom dobrodružstve

 

Očakávané pokračovania Tomb Raider série, ktoré nás ironicky zavedie k začiatkom Lary Croft, si počnúc dneškom môžu zahrať hráči exkluzívne na Xbox One.

Crystal Dynamics v spolupráci s Xbox One zavedú hráčov na vôbec prvé dobrodružsrvo Lary Croft, ktoré ju urobilo takou, akou ju poznáme z predošlých dielov. Rise of the Tomb Raider je dostupný vo verziách pre Xbox One a Xbox 360. Pre tých, ktorí zatiaľ váhali s kúpou konzoly, je v predaji aj balík s hrou a konzolou Xbox One.

„Sme nesmierne hrdí na prácu, ktorú odviedol Crystal Dynamics a náš tím v Xboxe. Som mimoriadne spokojní s výsledkami nášho partnerstva a spolupráce," povedal Phil Spencer, šéf divízie Xbox. „S najlepšou hernou ponukou v histórii Xboxu je premiéra Rise of the Tomb Raider oslavou ďalšieho špičkového zážitku, ktorý poteší milióny zapálených fanúšikov na celom svete," dodáva Spencer.

Okrem toho si vydavatelia pripravili pre hráčov, ktorí spustia hru medzi 10. až 30. novembrom, zaujímavosť - získajú pozlátenú verziu zbrane Rattlesnake revolver.

 

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk