Beta testovanie World of Tanks na Xbox One prebehne už tento víkend

Beta testovanie World of Tanks na Xbox One prebehne už tento víkend

 

Free to play akcia World of Tanks bude čoskoro dostupná na Xbox One. Ešte predtým však dáva hráčom možnosť vyskúšať si ju počas beta testovania, ktoré sa uskutoční už tento víkend.

Ak sa chcete testovania zúčastniť, hru si môžete stiahnuť už zajtra, čiže 10.7, a v sobotu už len spustiť a naplno sa ponoriť do zúrivých tankových bojov. Každý, kto sa zúčastní, dostane od vývojárov prémiový americký ľahký tank tretej úrovne - M22 Locust. V prípade, že túto mašinku už vlastníte, tak namiesto nej obdržíte 180-tisíc v hernej mene a ďalšie miesto v garáži navyše. Okrem toho platí bonus aj na XP body, ktorých dostanete počas tohto víkendu dvojnásobok. No a aby toho nebolo málo, tak všetkým, ktorí si stiahnu titul pred dátumom vydania, pribudne v garáži ešte jeden tank – stredne ťažký prémiový americký tank druhej úrovne T1E6-X1 a k tomu špeciálne maskovanie zdarma.

Hra vyjde 28. Júla tohto roku a bude dostupná zdarma pre používateľov s Xbox Live Gold účtom. Pre ostacných bude k dispozícii sedemdňová skúšobná doba.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk