Predobjednávkové bonusy pre Evolve na Xbox One a Intro Cinematic Trailer

 

evolveOtvorená beta hry Evolve začína na Xbox Onebudúci týždeň a hráči v nej budú môcť hrať za najnovších 4 lovcov a taktiež aj za Wraitha. Má to však ale jeden háčik. Hru si musíte predobjednať najneskôr do konca testovania. Ak tak urobíte, automaticky sa vám odomkne Wraith, Parnell, Abe, Caira a Cabot.


Postavy sa avšak po ukončení bety nezamknú. Ostanú otvorené aj po oficiálnom spustení plnej verzie hry a vy teda môžete ušetriť mnoho času a nemusíte sa strachovať o odomykanie postáv pomocou hrania.
Ak si hru nepredobjednáte, nemusíte sa strachovať, stále môžete vo svojich prvých leveloch hrať ako Goliath, Kraken alebo ako jeden z prvých štyroch ohlásených lovcov, ktorý boli dostupný už počas Big Alpha.


Beta a Xbox One beží od 15. až do 19. januára. Na PC a PS4 prebehne od 16. januára technické beta testovanie, ktorého priebeh sa vám ale do plnej hry neprenesie.


Samotná hra je už v štádiu gold a štúdio Turtle Rock si k tejto udalosti pripravilo pre hráčov Intro Cinematic Trailer. Hra vyjde už 10. februára na PS4, PC a Xbox One.

Zdroj:  vg247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk