Túžba jedného zo šéfov Microsoftu: Chce priniesť hry z Xbox 360 na PC!

Túžba jedného zo šéfov Microsoftu: Chce priniesť hry z Xbox 360 na PC!

 

Hry z Xbox 360 ešte nestihli ani poriadne pricválať na Xbox One a už ich chce boss videohernej divízie Microsoftu posunúť ešte ďalej.

"360tkové" hry v budúcnosti pravdepodobne nebudú len doménov konzol Xbox 360 a Xbox One, ale rovnako taktiež aj neutrálnej platformy PC. Šéf Xboxu má totiž víziu, v ktorej vidí PC hráčov drviť na svojich namakaných strojoch tie najlepšie konzolové tituly. Nevedno kedy, nevedno ako, vieme je len to, že Phil Spencer je skrátka vizionár. Nič konkrétne sa zatiaľ nevie a vlastne sa nevie, či to má vlastne nejaký základ v realite. Spencer veľmi rád sníva. Tu je jeho celé vyhlásenie pre herné médium Gizmodo Brazil:

"[Hry z Xboxu na Xbox One je] niečo, čo chcem spraviť, no stále je to skôr záležitosťou priority. Rád by som mal rovnako tak niekedy možnosť si zahrať hry z Xbox 360 na PC, čiže máme rozličné veci, o ktorých musíme porozmýšľať. Určite by bolo skvelé, ak by sme mali podporu originálnych hier z Xboxu. Teda áno, chcem to, no zároveň máme veľa ďalších vecí, do ktorých by sme sa chceli pustiť tak isto."

Takže si to skúsme predstaviť. Ak boh Phil dá, časom by sme si mohli na PC zahrať Red Dead Redemption, Gears of War 2, Gears of War 3, Halo 3, Halo 4, Halo: Reach, Forza Motorsport 2, Forza Motorsport 3, Forza Motorsport 4, Forza Motorsport 5, Bayonetta alebo aj Castlevania: Symphony of the Night. Čo si myslíte, splní sa niekedy Philov (a ďalších miliónov hráčov) sen?

Zdroj: microsoft-news.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk