Activision ohlasuje Tony Hawk's Pro Skater 5

Activision ohlasuje Tony Hawk's Pro Skater 5

 

Po neuveriteľne dlhej, približne 13-ročnej odmlke sa vracia hlavná séria Tonyho Hawka s novým dielom. Activision oficiálne ohlasuje Tony Hawk's Pro Skater 5, ktorý vyjde na PS3, X360, PS3 a PS4. Žiadne zmienky aj o prípadnej PC verzii nie sú známe. Hru vyvíjajú tvorcovia zo štúdia Romodo, ktorí už s touto sériou síce majú skúsenosti, no ich hry Tony Hawk: Ride a Tony Hawk: Shred patria medzi najhoršie hry celej série.

O titule zatiaľ nie je veľa známe. Bude obsahovať singleplayerovú hru, kooperáciu a súťažné módy s online hraním. Našich skateboardistov si budeme môcť levelovať a ich schopnosti bezproblémovo prenášať medzi offline a online módmi. Pro Skater 5 prinesie aj pár noviniek ako power-upy alebo možnosť strieľať projektily počas určitých misií. Z profesionálnych skaterov boli zatiaľ potvrdení Nyjah Huston, Aaron Homoki, Ishod Wair, Riley Hawk, Lizzie Armanto, Chris Cole, David Gonzalez, Leticia Bufoni a Andrew Reynolds.

Game Informer, ktorý pokryl tohto mesačné vydanie práve touto hrou, zverejňuje aj prvé obrázky. Tie ale vyzerajú bohužiaľ tak ako vyzerajú.

Zdroj:  Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk