Activision ohlasuje Tony Hawk's Pro Skater 5

Po neuveriteľne dlhej, približne 13-ročnej odmlke sa vracia hlavná séria Tonyho Hawka s novým dielom. Activision oficiálne ohlasuje Tony Hawk's Pro Skater 5, ktorý vyjde na PS3, X360, PS3 a PS4. Žiadne zmienky aj o prípadnej PC verzii nie sú známe. Hru vyvíjajú tvorcovia zo štúdia Romodo, ktorí už s touto sériou síce majú skúsenosti, no ich hry Tony Hawk: Ride a Tony Hawk: Shred patria medzi najhoršie hry celej série.

Adventúra Life is Strange s dátumom vydania a nový trailerom

Interaktívna adventúra Life is Strange od Dontnod Entertainment, vývojárov cyberpunkovej akcie Remember Me, vyjde 30. januára 2015 na PC, PS3, PS4, X360 a XONE. Hra bude rozdelená do 5 epizód a každú si budete môcť kúpiť za slušných 4,99 eur. Vcelku sa táto adventúra predáva za 19,99 eur.

Nadupaná štvrťhodina z multiplayeru Battlefield: Hardline

Youtuber "jackfrags" zachytil počas eventu v San Franciscu 14 minút z Battlefield: Hardline, presnejšie z jej multiplayerového módu Hotwire. Náplň Hotwire je jednoduchá, nástúpiť do vyznačeného auta a čo najrýchlejšie uháňať pred policajtami, respektíve za zločincami, podľa toho na akej strane ste.

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk