• Noví hráči Overwatch 2 budú musieť na odomknutie hrdinov z jednotky odohrať 100 zápasov

  • Údajný GTA VI hacker pred súdom vyhlásil, že je nevinný

  • Beta Call of Duty Modern Warfare II bola najväčšou v histórii série

  • FIFA 23 umožní hráčom vypnúť kritické komentáre, aby sa cítili lepšie

  • E3 sa v roku 2023 oficiálne vráti v tradičnom júnovom slote

  • Očakávaný seriál The Last of Us dostáva svoj prvý teaser trailer

GamesiteNews v roku 2011

Rok 2011 je prakticky na konci a aby sme vám spríjemnili posledné hodiny, prinášame vám rekapituláciu toho najzaujímavejšieho, čo sme vám tento rok priniesli v našom pravidelnom podcaste GamesiteNews.

 

 

Z pohľadu obľúbenosti, resp. „klikanosti“ sa na prvých 5 miestach umiestili nasledujúce epizódy:

1. GamesiteNews no. 46

Zábavný, hodinu presahujúci rozhovor s Ivom Ninjom Líškom, priekupníkom hernej žurnalistiky na Slovensku, si podľa našich očakávaní získal vaše sympatie. Pokiaľ ste náhodou toto vydanie ešte nepočuli, určite odporúčame túto „chybu“ hneď napraviť. Ivo sa v GamesiteNews skutočne rozrečnil a pred ústa si nebral žiadne servítky.


2. GamesiteNews no. 39

Náš viac-či-menej pravidelný seriál rozhovorov so zaujímavými hosťami sme odštartovali práve v Gamesitenews no. 39. Našim prvým hosťom bol Marek Fedorov z Microsoftu, ktorého sme detailne vyspovedali, pričom sme sa spýtali aj niekoľko vašich otázok.


3. GamesiteNews no. 56

Umiestnenie 56. epizódy na bronzovej pozícii je z určitého hľadiska prekvapujúce. GamesiteNews no. 56 sme uverejnili na našom portáli prakticky pred mesiacom a táto krátka doba stačila, aby sa rozhovor s Petrom Bakom vyšvihol na tretie miesto. Peter pracuje v spoločnosti Shark a rozprávali sme sa najmä o technológiách, hry išli v tomto prípade trochu bokom.


4. GamesiteNews no. 25

Ku GamesiteNews no. 25 mám veľmi špecifický vzťah. V tomto podcaste som mal totižto svoju GamesiteNews premiéru, ešte ako hosť. Otvorene priznávam, že moja tréma bola vtedy oveľa väčšia, ako je dnes, za čiastočne úspešné zbavenie sa jej patrí vďaka aj vtedajšiemu moderátorovi Chrisovi.


5. GamesiteNews no. 41

Prvú päťku uzatvára 41. epizóda s vtedajším klasickým obsadením – ja, Andrzej a VeronikaElfka. Okrem iného sme sa rozprávali aj o free-to-play hrách, ale mám pocit, že vysokej návštevnosti v tomto prípade čiastočne vďačíme aj priloženej fotografii :)


Samozrejme, počas roka 2011 sme vám toho priniesli oveľa viac – rozprávali sme sa aj so šéfredaktorom PC REVUE, Ondrejom Mackom (no. 60), s Jurajom Redekym zo spoločnosti Dataconsult (no. 57), s Karolinou Kouckou z českého Comgadu (no. 52), ale aj s majiteľkou Brlohu, Henrietou Galgóciovou (no. 48). O svoje názory sa s nami podelil aj Richard Frida (určite odporúčame vypočuť si GamesiteNews no. 51) a okrúhlu 50ku sme oslavovali v exkluzívnej spoločnosti českých hostí – Alžbety Trojanovej, Mikoláša Tučka a Jána Vrobela. Vedzte, že „cmučky mučky“ v podaní Alžbety je skutočne bezchybné. Veď posúďte sami.

Predstavili sme vám aj našu novú ženskú posilu Evku (no. 55) a kolotoč GamesiteNews naplno pokračuje už na Nový rok. V 61. epizóde sa 1. januára stretneme pri príležitosti oslavy nového roka, zrekapitulujeme ten predošlý a vy budete môcť vyhrať dvojicu exkluzívnych cien – mikinu Assassins Creed: Revelations a amulet Skyrim.

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru v roku 2011 a ostaňte s nami aj v roku 2012 – a nezabudnite, akékoľvek nápady, pripomienky, kritiku smerujte na e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk