Herný december prinesie nečakane solídnu porciu nových hier

Herný december prinesie nečakane solídnu porciu nových hier

 

Na čo čakáte vy?

December je už tradične mesiacom, kedy herný priemysel tak trochu prepína do sviatkového módu. Málokedy sa v tomto mesiaci dočkáme veľkého herného vydania a aj áno, tak väčšinou je to v prvom decembrovom týždni. A to sa potvrdilo aj teraz. Pretože hlavne 2. december vyzerá luxusne.

The Callisto Protocol

Dead Space 4. To je efektívne The Callisto Protocol. Veľké množstvo tvorcov série Dead Space sa totiž po zatvorení štúdia Visceral rozhodlo vytvoriť nové štúdio a po niekoľkých rokoch vývoja tu máme The Callisto Protocol. Pravý hororový zážitok plný nechutných animácií smrti, hutnej atmosféry a pocitu strachu.


Marvel’s Midnight Suns

Značka Marvel sa opäť pomaly dostáva do herného priemyslu a vzhľadom na jej popularitu sa jej chytá mnoho štúdií. A jedným z nich je aj Firaxis, tvorcovia X-Comu a Civilization. Tí sa pokúsili skombinovať ich expertízu v ťahových bojoch s prepracovanými Marvel postavami. Uvidíme, ako to dopadne.


Need for Speed Unbound

Aj keď séria Need for Speed už nie je kráľom pretekárskych hier, tak stále patrí medzi tie populárnejšie pretekárske série. A teraz sa štúdio Criterion rozhodlo pridať do mixu anime prvky, ktoré určite dodávajú hre špecifický ráz. Či v dobrom, alebo v zlom, to necháme na vás.


Hello Neighbor 2

Pokračovanie populárnej stealth survival hry prichádza. Hra, ktorá strávila dlhé mesiace v rôznych alfa či beta verziách príde v kompletnej podobe a hádam v lepšej forme, ako jednotka pri svojom vydaní. A načasovanie vydania je doslova dokonalé... Hra príde aj do predplatného Xbox Game Pass.


Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion

Remaster skvelého spin-offu hry Final Fantasy VII, ktorý prišiel v časoch dávnych na platformu PSP. Pre fanúšikov Final Fatnasy VII určite povinnosť, pre ostatných príjemná JRPG hra, ktorá prinesie známe postavy a novom príbehu.


High On Life

  • Dátum vydania: 13. december
  • Platformy: PC, Xbox

Novinka od štúdia Squanch Games a tvorcu seriálu Rick & Morty svojho tvorcu určite nezaprie. Vulgárna s unikátnym zmyslom pre humor, no zároveň štylizovaná metroidvania, ktorá poskytne unikátny svet s unikátnymi postavami a ešte unikátnejšími zbraňami.


 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk