Herný august prinesie návrat gangu, Spider-Mana a manažovanie

Herný august prinesie návrat gangu, Spider-Mana a manažovanie

 

Už sa to rozbieha...

Po celkom suchom júli sa nám herný trh v auguste začína konečne aspoň trochu rozbiehať. Teda, platí to pri pohľade na zoznam plánovaných vydaní na ôsmy mesiac v roku. Či tie hry aj budú kvalitné, to je úplne iná otázka. Pri niektorých však už môžeme niečo tušiť.

Two Point Campus

Two Point Studios prináša po skvelej a oceňovanej hre Two Point Hospital nepriame pokračovanie s názvom Two Point Campus. Takže namiesto nemocnice sa budeme starať o dobro a blahobyt študentov v univerzitnom kampuse. Všetko však s tradičným vizuálnym štýlom a zmyslom pre humor. Hra príde v deň vydania do Game Passu.


Cult of the Lamb

  • Dátum vydania: 11. august

  • Platformy: PC, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch

Celkom netradične poňatá rogue-like akčná hra od štúdia Massive Monsters, kde sa hráč chopí postavy posadnutej ovce, ktorá musí nasledovať svoj kult s názvom „The One Who Waits“ a naša ovečka musí šíriť slovo v krajinách neveriacich. Hra má okrem toho aj prvky manažovania, takže ide o skutočne originálnu kombináciu.


Rumbleverse

  • Dátum vydania: 11. august

  • Platformy: PC, Xbox, PlayStation

Rumbleverse sa bude snažiť preraziť v žánri, ktorý je už štandardne preplnený – Battle Royale. Hra však kladie dôraz na boje zblízka, čím sa odlišuje od konkurencie. Či však toto s kombinácii s free-to-play modelom bude stačiť, tak na to sme veľmi zvedaví.


Spider-Man

  • Dátum vydania: 12. august

  • Platformy: PC

Po masívnom úspechu hry Marvel’s Spider-Man od Insomniac Games na platformách PlayStation sa konečne dočkáme PC portu. O kvalitách hry samotnej veľmi pochybovať nemusíme a tak sme zvedaví hlavne na kvality PC portu.


Rollerdrome

  • Dátum vydania: 16. august

  • Platformy: PC, PlayStation

Ďalšia zaujímavá kombinácia herných žánrov – Rollerdrome sa bude snažiť skombinovať celkom pôsobivý vizuálny štýl s korčuľovaním a strieľačkou z tretej osoby. Uvidíme však, či tento miš-maš bude aj chutiť. Predpoklady na to určite má.


Way of the Hunter

Ak pri hraní hľadáte pokoj a oddych a ste fanúšikom lovenia, tak táto hra bude určite pre vás. Od slovenského štúdia Nine Rocks Games totiž prichádza Way of the Hunter – hra s masívnym prostredím na ktoré sa často pozeráte cez hľadáčik na puške.


Madden NFL 23

Aj keď americký futbal nepatrí medzi najväčšie športy v Európe, tak predsa len ide o veľké vydanie pravidelnej série Madden NFL od EA Sports. A tento ročník si uctí práve nedávno zosnulého trénera a komentátora športu, Johna Maddena a to nie len obalom, ale aj vylepšeniami.


Midnight Fight Expres

  • Dátum vydania: 23. august

  • Platformy: PC, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch

Hra, ktorá zaujala hneď na prvý pohľad. A nie len preto, že je výtvorom jedného jediného vývojára. Ale aj preto, že premisa vyzerá zaujímavo a hrateľnosť snáď ešte lepšie. Sme zvedaví na výsledok.


Saints Row

Reštart série môže vyjsť na jednotku (God of War) alebo môže dopadnúť katastrofálne. Saints Row má však zatiaľ bližšie k druhému. Fanúšikom sa nepozdáva fakt, že starý gang už neexistuje a tak vývojárov čaká neľahká úloha presvedčiť hráčov, že tento zážitok bude stáť za to.


F1 Manager 22

Ak máte radiť F1, no mód kariéry v štandardnej F1 22 vám príde príliš plytký, tak štúdio Frontier Developments má hru pre vás. Hru, kde sa nemusíte starať o riadenie monopostu a kde budete musieť zapojiť svoje mozgové závity pri riadení tímu.


Destroy All Humans! 2: Reprobed

Remake druhého Destroy All Humans! nám snáď prinesie to isté, ako remake jednotky. Výlet do minulosti spolu s Cryptom, ničenie sveta a ľudí a to všetko v novom vizuálnom kabáte. Vlastne nič iné ani neočakávame.

 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk