Týždenník #85 – Ten o „E3,“ herných odhaleniach a odkladoch

Týždenník #85 – Ten o „E3,“ herných odhaleniach a odkladoch

 

Čo sa udialo v hernom svete za posledný týždeň?

„nie-E3“ prišla a odišla

Počas posledného týždňa sa uskutočnila tohtoročná náhrada výstavy E3 a výsledkom toho bola hromada ohlásení, ktoré boli rozdelené podľa jednotlivých spoločností. Takže, čoho sme sa dočkali?

Starfield

Na toto sa čakalo. Bethesda predstavila svoju veľkú RPG hru, ktorá s odohráva vo vesmíre. A po prezentácii sme sa konečne dočkali aj ďalších podrobností a tak si vieme vytvoriť ucelenú predstavu o tom, čo môžeme od hry očakávať.

Redfall

Svoju hru na budúci rok predstavilo aj štúdio Arkane Austin a tí sa nechali zlákať kooperáciou a lootom. Hra však určite nevyzerá na zahodenie.

Forza Motorsport

Forza doslova ohromila pokrokom vo vizuálnej stránke. Teraz už len dúfať, že kampaň bude stáť za to a hrateľnosť bude vypilovaná do dokonalosti.

Kodžima

Kodžima prekvapil ohlásením vývoja Xbox exkluzivity. Prekvapením to však bolo primárne pre tých, ktorí herný priemysel nesledujú.

Resident Evil

Capcom nadelil poriadnu Resident Evil nádielku. Takže určite máme dôvod vrátiť sa k už vydaným hrám a túžobne očakávať DLC pre Village.

Dragon’s Dogma 2

KONEČNE! Capcom potvrdil vývoj pokračovania skvelej akčnej RPG hry Dragon’s Dogma. Zatiaľ však bez detailov.

Overwatch 2

Pokračovanie oceňovanej FPS hry príde prekvapujúco už v tomto roku a to vo free-to-play forme. Na PvE časť hry si však budeme musieť počkať.

Diablo IV

Po rozčarovaní z Diablo Immortal nám Blizzard ulahodil štandardnou štvorkou, ktorá vyzerá jednoducho famózne. Len to nedokašľať.

Ďalšie ohlásenia

Celý týždeň bol nabitý ohláseniami, takže ideálne vám odporúčame prejsť si novinky za posledných 7 dní. No tie najväčšie nájdete nižšie.

Články

Nakoľko sa skončila Xbox konferencia, tak bolo na čase aktualizovať náš článok o Xbox štúdiách. A nie len to.

Podcast

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk