Herný máj prinesie poriadnu hernú nádielku

Herný máj prinesie poriadnu hernú nádielku

 

Pokračovania, remastre aj dlho vyvíjané projekty.

Rok 2021 je rokom herných odkladov a preto bola doterajšia herná nádielka...celkom vlažná. No to sa zmení v máji, pretože v tomto mesiaci sa dočkáme poriadnej nádielky hier, kde si to svoje nájdu mnohí. A ak nie, tak smola...ponuka je totiž veľmi nájdená.

Resident Evil Village

Ďalšie pokračovanie legendárnej série bude stavať na tom, čo vybudovala sedmička a opäť nás nastaví do pohľadu prvej osoby. V koži Ethana prežijeme ďalšie hororové dobrodružstvo, kde proti nám tentokrát bude stáť Lady Dimitresu a jej dcéry. Jednoduché to určite nebude a pravdepodobne to nebude ani bez nutnosti menenia plienok počas hrania.


Hood: Outlaws & Legends

  • Dátum vydania: 10. máj 2021

  • Platformy: PC, Xbox One, Xbox Series X/S, Playstation 4, Playstation 5

Štúdio Sumo Digital sa rozhodlo vytvoriť celkom originálnu hru. Je to totiž multiplayerová hra v ktorej sa musia dve skupinky po štyroch hráčoch snažiť zistiť, kde na mape sa nachádza poklad a ukradnúť ho skôr, ako súperov tím. To všetko bude podporené špecifickými vlastnosťami jednotlivých hrateľných postáv a veľkými možnosťami pri spoločnom postupe. Na toto si pravdepodobne budeme musieť zobrať headset.


Mass Effect Legendary Edition

Remaster jednej z najoceňovanejšej hernej trilógie v histórii herného priemyslu. A nie iba obyčajný remaster, hlavne v prípade prvého dielu. Ten je už totiž celkom starý a tak muselo štúdio BioWare pristúpiť k výraznej omladzovacej kúre vďaka ktorej by sa mala hra lepšie hrať a samozrejme bude aj lepšie vyzerať. Pre pamätníkov a aj pre nových hráčov je toto povinnosť.


Knockout City

  • Dátum vydania: 21. máj 2021

  • Platformy: PC, Xbox One, Xbox Series X/S, Playstation 4, Playstation 5, Nintendo Switch

Ďalšia hra, ktorá sa snaží osloviť masy. EA sa spriahlo so štúdiom Velan Studios a prinášajú nám vybíjanú, akurát vo veľkom mestskom prostredí. Arkádová hrateľnosť, lopty s rôznymi vlastnosťami a tímová spolupráca budú kľúčom k úspechu. Rovnako, ako nutnosť, aby niekto túto hru hral. Na rozdiel od Rocket Arena...


Biomutant

Očakávaná a veľmi dlho vyvíjaná hra od štúdia Experiment 101 konečne prichádza. V hre sa prevtelíme do kože maličkého mutanta, ktorý putuje pestrofarebným svetom, ktorý nie je až tak priateľský, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Vývojári sľubujú veľkú variabilitu hrateľnosti a obrovský otvorený svet. Tak uvidíme...

 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk