Varili sme tie najlepšie videoherné recepty #2

Varili sme tie najlepšie videoherné recepty #2

 

Hlad a videohry idú dokopy možno viac, ako by ste si mysleli.

Už minule sme sa rozhodli, že všetkým hráčom-hladošom prinesieme sériu videoherných receptov. Prvý pokus „Kurací špíz s arašídovým maslom“ dopadol na výbornú a tak sme sa rozhodli, že ďalší recept bude o niečo zložitejší. A čo by sme to boli za gurmánov, keby sme si z knihy nevybrali recept „Diviačie rebierka na pive (Beer Basted Boar Ribs). Na prípravu sme potrebovali, samozrejme, rebierka z diviaka, pivo a melasu. Melasu sme vymenili za medovú omáčku, keďže redakčná špajza zívala prázdnotou. Celé pečenie trvalo neuveriteľne dlho, veď predsa rebierka sa nepečú desať minút. V redakcii sme už tak hladovali, že niektorí z nás hodinu pred koncom pečenia diviačie rebierka v rúre doslova hypnotizovali.

Finálny produkt síce nevyzeral až tak, ako sme si predstavovali, ale chutil VY-NI-KA-JÚ-CO! Výmena medu miesto melasy spravila svoje a rebierka boli o čosi tmavšie, ako by sme chceli. Neverte však všetkému čo vidíte na obrázkoch, spálené isto neboli. Dokonca aj kuchár Nomi z hry World of Warcraft povedal, že sú presné také ako majú byť. Nabudúce sa už naozaj vrhneme do sľubovaného receptu „Clam Chowder“, alebo po našom „Polievka z mušĺí“.

Celý recept na tieto "pivné rebierka" nájdete v oficiálnej kuchárke World of Warcraft. Tú nájdete v každom dobrom kníhkupectve.

Zdroj: WowHead,World of Warcraft CookBook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk