Jeseň vo videohernom svete nebude vôbec nudná, alebo čo nás čaká tento mesiac v hernom svete?

Jeseň vo videohernom svete nebude vôbec nudná, alebo čo nás čaká tento mesiac v hernom svete?

 

Že ste už prešli všetky októbrové hry? Neveríme! Ale ak naozaj áno, prinášame vám zoznam hier, na ktoré sa môžeme tešiť v novembri.

Hoci bol október plný videohier a veľa hráčov sa z toľkého množstva doteraz nespamätalo, my musíme ísť ďalej a myslieť na to, že herná nálož nikdy nekončí. November síce nebude tak nabitý ako predchádzajúci mesiac, avšak aj tak sa máme na čo tešiť.

Call of Duty: WWII (3. november)

Nové COD: WWII vyšlo síce už včera a my v redakcií sa tejto hry zatiaľ nevieme nabažiť. Tvorcovia po rokoch opäť vsadili na minulosť a podľa reakcií hráčov to však vyzerá všelijak. No my nebudeme vyvodzovať predčasné závery a pekne si počkáme na to, aký finálny verdikt prinesie naša recenzia, na ktorej sa už teraz usilovne pracuje.


Hand of Fate 2 (7. november)

Druhé pokračovanei hry Hands of Fate nie je síce žiadnym trhákom, ale fanúšikov tejto hry určite poteší. Ak máte radi kartové hry, RPG hry, či fantasy svet, táto hra by sa vám mohla možno páčiť.


Nioh: Complete Edition (7. november)

Ste majiteľom PC a nemali ste možnosť zahrať si hru NIOH? Nestrachujte sa! Táto hra totižto v definitívnej edícií konečne pristane aj na platforme PC a tak už nebudete musieť konzolovým hráčom toľko tento zaujímavý herný kúsok závidieť.


Football Manager 2018 (10. november)

Máte radi futbal, avšak dávate skôr prednosť VIP manažérskej miestnosti, ako tráve, blatu a tvrdej fyzickej drine? Stálica medzi hernými manažérmi aj v roku 2018 prinesie nový titul, ktorý si od svojho počiatku prešiel mnohými zmenami. V najnovšom ročníku si budete môcť vyskúšať trénovať 50 najväčších futbalových zemí sveta, 2500 klubov v ktorých bude hrať cez 600 000 skutočných hráčov a zamestnancov. Bude stáť naozaj za to?


Need for Speed Payback (10. november)

Radi pretekáte? Tak to si najnovší Need for Speed určite nemôžete nechať ujsť. Hra bude obsahovať aj príbehovú časť, v ktorej si zahráte nie za jednu, ale rovno za tri postavy. Oproti rebootu z roku 2015 bude toto pokračovanie obsahovať aj offline mód pre jedného hráča. Ešteže tak!


LEGO Marvel Super Heroes 2 (14. november)

Kto by nemal rád LEGO? Tieto hry sa stali tak obľúbené, že medzi nimi nájdeme Star Wars, Jurský park, či napríklad Marvelovských hrdinov. A druhé pokračovanie hry LEGO Marvel Super Heroes podľa nasledujúcej upútavky prinesie v novembri poriadnu nálož zábavy.


Star Wars: Battlefront II (17. november)

Titul, na ktorý hráči v novembri najviac čakajú, je bezpodmienečne druhé pokračovanie Star Wars: Battlefront. Táto hra sľubuje kvalitný audiovizuálny zážitok a ešte kvalitnejšiu príbehovú kampaň. Bude tomu naozaj tak? To uvidíme už 17. novembra a pevne veríme, že áno.


Tak čo, vybrali ste si? Povedzte nám, na ktorú hru sa tešíte najviac vy? A pokiaľ nie je na tomto zozname, určite sa s nami o ňu podeľte!

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk