MEGAČLÁNOK: Všetko čo vieme o novej konzole PlayStation 5

Tento týždeň bol veľmi zaujímavý, teda aspoň čo sa video-herného priemyslu týka. Napriek všetkým negatívnym informáciám, s ktorými sa stretávame posledné dni, aspoň niečo pozitívne prišlo z Japonskej spoločnosti. Mnohí budú nesúhlasiť a sú nespokojní ale dôležité je, že sme sa dozvedeli aspoň niečo, nie?

Aké hry si zahrať počas núteného sedenia doma? Naši redaktori vám pomôžu s výberom

Prežívame ťažké časy, a to takmer všetci. Globálna kríza okolo koronavírusu postihla samozrejme aj nás hráčov. Pokiaľ stále neviete akou hrou si vyplniť svoj voľný čas trávený doma, tak by ste rozhodne nemali vynechať náš redakčný výber. Možno vás inšpirujeme.

Ako tieto týždne zabaviť svoje deti? Máme pre vás tipy na tie najlepšie hry!

Tak a máme to tu. Svetová zdravotnícka organizácia potvrdila, že vo svete zúri pandémia a ľudia radšej ostávajú doma. Niektorí musia, iní zas dobrovoľne v rámci prevencie. A ako v najbližších dvoch týždňoch zabaviť svoje ratolesti doma? To sa isto pýtajú mnohí rodičia a my máme odpovede.

Canon predstavuje nové objektívy, foťáky, šikovnú tlačiareň, či cloudové riešenie

Značku Canon asi nie je potrebné predstavovať, keďže ide (nielen medzi profesionálnymi fotografmi) o pojem spájaný s kvalitou a nie iba jednoduchým zachytávaním spomienok. Predstavovať však už treba nové produkty a riešenia z pera tejto spoločnosti. Preto sme sa boli osobne pozrieť, čo za novinky si na tento rok prichystali pre profíkov, úplných amatérov a všetkých ľudí medzi týmito dvoma extrémami.

Hry desaťročia, do ktorých sme sa zaľúbili: Assassin´s Creed IV: Black Flag

Blíži sa koniec desaťročia. Dlhá doba. Tisícky hier, ktoré sme mali možnosť si zahrať. Tak málo času. Tak veľa zážitkov. A objektívny rebríček, ktorý sa vlastne ani nedá vytvoriť.

Udalosti, ktoré hýbali herným svetom v roku 2019: Blizzard s ďalším failom, Fortnite s epickou udalosťou a nové konzoly s netradičným ohlásením

Herný priemysel v roku 2019 priniesol mnoho zaujímavých udalostí, ktoré nie len že poznačili rok 2019, ale pravdepodobne poznačia aj roky nasledujúce. Tak si poďme povedať, čo nás v posledných 12 mesiacoch zaujalo.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk