Hry desaťročia, do ktorých sme sa zaľúbili: Assassin´s Creed IV: Black Flag

Blíži sa koniec desaťročia. Dlhá doba. Tisícky hier, ktoré sme mali možnosť si zahrať. Tak málo času. Tak veľa zážitkov. A objektívny rebríček, ktorý sa vlastne ani nedá vytvoriť.

Udalosti, ktoré hýbali herným svetom v roku 2019: Blizzard s ďalším failom, Fortnite s epickou udalosťou a nové konzoly s netradičným ohlásením

Herný priemysel v roku 2019 priniesol mnoho zaujímavých udalostí, ktoré nie len že poznačili rok 2019, ale pravdepodobne poznačia aj roky nasledujúce. Tak si poďme povedať, čo nás v posledných 12 mesiacoch zaujalo.

Rekapitulácia roku 2019 z pohľadu hardvérového recenzenta

Koniec roka je v podstate za dverami a to, samozrejme, znamená viacero vecí. Darčeky, vianočný výpredaj na Steame a články hodnotiace tento rok. Na Gamesite.sk sme už mali články s tými najlepšími a najhoršími hrami, ale aj udalosťami, ktoré hýbali svetom hier a softvéru. Hoci sa sám stále hrávam (viac ako) dosť, tento rok ma stále viac oslovoval hardvér a to, čo bolo in v tomto svete. Preto môj koncoročný článok venujem práve tomu, čo hýbalo svetom komponentov, výrobkov a nových technológií.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk