Súťaž o tričká novej hernej značky oblečenia Respawn

Súťaž o tričká novej hernej značky oblečenia Respawn

 

a

 

 

 

...vám prináša...

 

 

SÚŤAŽ O TRIČKÁ NOVEJ HERNEJ ZNAČKY OBLEČENIA

 

RESPAWN prichádza so svojou úplne prvou kolekciou tričiek, ktoré môžu byť vaše vďaka skvelej súťaži na našom webe. Táto herná značka po prvý krát predstavila svoje produkty na najväčšom slovenskom e-sport podujatí tohto roka - TPD Majstrovstvá Slovenskej republiky 2017. V stánku RESPAWN ste si tak mohli vyskúšať a rovno aj zakúpiť jedinečné tričká s hernými motívmi.

Tričká značky RESPAWN sú vyrobené zo 100% organickej bavlny, vhodné pre hráčov aj hráčky. Odolný materiál a kvalitná potlač zaručujú, že vás RESPAWN tričko bude dlho sprevádzať vašimi hernými dobrodrúžstvami. V budúcnosti značka rozšíri svoj sortiment aj o mikiny a herné dresy. Viac informácií o RESPAWN nájdete na oficiálnej FB fanpage - facebook.com/RespawnGear


RESPAWN v spolupráci s Gamesite.sk pripravil pre svojich fanúšikov súťaž, kde môžete vyhrať tričko z úplne novej kolekcie spolu s voľnou vstupenkou na herný turnaj Y-Games 2018. Čo pre musíte spraviť ? Stačí odpovedať správne na jednoduchú otázku, zanechať svoje kontaktné údaje a tiež určiť, o akú veľkosť trička by ste mali záujem. Výhercov bude až 5, takže neváhajte a zapojte sa. Súťaž potrvá do 4.1.2018.

Otázka: Ako sa volalo podujatie, na ktorom RESPAWN prvý krát predstavil svoje produkty?

Správne odpovede na otázku spolu s kontaktnými údajmi posielajte na mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Ceny:

  1. cena - Tričko Respawn - I’m in god mode today + vstupenka Y-Games 2018
  2. cena - Tričko Respawn - ESC from RealLlife + vstupenka Y-Games 2018
  3. cena - Tričko Respawn - Too Slow + vstupenka Y-Games 2018
  4. cena - Tričko Respawn + vstupenka Y-Games 2018
  5. cena - Tričko Respawn + vstupenka Y-Games 2018

Súťaž bola ukončená

VÝHERCOVIA

1.miesto: Dana Š.(Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

2.miesto: Alexandra C.(Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

3.miesto: Róbert B. (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

4.miesto: Martin P. (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

5.miesto: Patrícia P. (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)


Vychutnajte si aftermovie z TPD Majstrovstiev Slovenskej republiky v elektronických športoch:

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk